Víta vás Madu

Existuje?

V poslednej dobe sa pomerne dosť zaoberám otázkou, aký by mal byť „pravý muž“ (ideál, pán božský). Samozrejme každý sme iný a vyhovujú nám rôzne veci, rôzni ľudia. Je taktiež odvážne písať o dokonalom mužovi, keďže nie som dokonalá žena. Tento článok má iba vypichnúť 5 best of z muža, nehľadajte za ním nič viac. Všetkých 5 vlastností Vám na prvý šup bude asociovať chlapa a testosterón. Nebudem napínať, predstavujem Vám ideálneho muža!

Láskavosť- nech je muž akejkoľvek povahy, nech je zlý a nahnevaný na celý svet, ku svojej žene by sa mal správať vždy nežne ako k ruži. Láska, starostlivosť a obetavosť je tým pravým korením, vďaka ktorému sa môže z priateľstva stať láska na celý život.

Sila- fyzická či psychická? Oboje! Každá žena túži po mužovi, ktorý jej otvorí kompótovú fľašu, ale čo z neho máme, ak nám nedokáže byť oporou? Práve pri problémoch a trápeniach sa črtá pravá mužská sila. Naša polovička má byť našou oporou, v prípade mne opačného pohlavia mocným stromom.

Pracovitosť- pretože bez nej nezískame v živote nič. Bohužiaľ páni, čaká sa od Vás viac. Práve vy máte učiť naše deti pracovitosti, ukázať im že za každým veľkým dielom je kus tvrdej práce.

Zodpovednosť- celý svet je proti nám, a my sa môžeme spoľahnúť len na jednu jedinú osobu, ktorej dôverujeme- Vám. Najlepší scénar, ktorý môže v živote ženy existovať. Muž, na ktorého sa dá spoľahnúť.

Úprimnosť- nakoniec možno to najdôležitejšie. Úprimnosť je lepidlom vzťahu. Ak sa z Vás raz stane klamár, je pred Vami veľa práce, aby ste si túto nálepku strhli. Ďalšie klamstvo je len cestou do hrobu. Ako ženy od Vás očakávame viac, berieme Vás za seberovných a preto sa Vám niekedy môže zdať, že na Vás kladieme väčšie požiadavky, prípadne sa k Vám správame iným spôsobom ako k ostatným. Je na to jednoduchá odpoveď. Tak veľmi Vám dôverujeme, tak veľmi Vás berieme ako súčasť nášho života, že sa pred Vami nepotrebujeme hrať na niekoho iného. Ak niečo od Vás žiadame, očakávame výsledky, akoby sme to žiadali i samé od seba. Prosím, len nás nesklamte a buďte úprimní. Úprimnosť je mimoriadne dôležitá, a predsa môžete prísť veľmi rýchlo o dôveru milovanej osoby.